די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  איך נפטרים מנמלים במטבח?

  איך נפטרים מנמלים במטבח?

  אחת הבעיות המוכרות לכולנו היא ללא ספק שיירות נמלים שפוקדות את מטבח הבית. למה הן מגיעות דווקא למטבח? ומהיכן הן נכנסות? אלו שאלות שהרבה אנשים מעוניינים לדעת. הרבה משפחות אומרות כי המטבח שלהן נקי מאוד והעובדה כי נכנסים אל המטבח נמלים גורמת להם לתחושה של לכלוך.

  בכתבה הבאה נדבר בדיוק על התופעה של נמלים במטבח ואיך ניתן להיפטר מהן אחת ולתמיד.

  למה נמלים מגיעות דווקא למטבח?

  כמו כל יצור חי, גם הנמלה מחפשת אוכל וידוע שהיא גם חרוצה מאוד. המטרה העיקרית שלה היא להביא פרורי אוכל קטנים אל קן הנמלים וגם לקרוא לנמלים פועלות אחרות. עבודת הצוות של הנמלים ראויה לציון ואם יש להן מקור מזון זמין ומתאים, הן יפקדו את המטבח ואזורים נוספים בבית כמה שרק אפשר. כידוע, המטבח הוא המקום שיש בו את הסיכוי הגדול ביותר לפירורים ולכן נמלים רבות אוהבות לפקוד דווקא אותו. בתים שמשאירים אוכל פתוח על השולחן או השיש, בתים שלא מנקים את הפירורים לאחר האוכל, הם אלו שעשויים לראות יותר נמלים בקרבתם.

  האם ספריי ריסוס נגד נמלים באמת עוזר?

  כל מי שחווה את תופעת הנמלים במטבח או בבית, ודאי ניסה לרסס אותם בספריי נגד נמלים ויותר מכך, הוא בטח הופתע כאשר הוא מצא אותן שוב מתהלכות להן. אז בעניין של ספריי נגד נמלים כדאי לדעת כי מדובר בטיפול נקודתי שאינו פותר את הבעיה. הנמלים משאירות אחריהן שביל שעוזר לנמלים אחרות לזהות את הכיוון שאליו יש ללכת כדי להגיע למזון זמין. גם אם השמדתם מספר נמלים שמצאתם או אפילו שיירה שלמה, ימשיכו להגיע נמלים.

  אז איך בכל זאת נפטרים מהנמלים?

  הדרך הנכונה ביותר להיפטר מנמלים היא בעזרת הדברה מקצועית. המדבירים המקצוענים יגיעו אליכם הביתה, יזהו את שיירות הנמלים ויתחילו בחיפוש קיני הנמלים בקרבת הבית או בחריצים בתוך הבית. קיני נמלים נמצאים בחריצים קטנים בקירות ולפעמים באזורים מחוץ לבית שקרובים ומאפשרים כניסה מהירה וישירה. המטרה של המדביר להשמיד את הקינים. בקינים מסתתרת המלכה שמחכה לאיסוף המזון עבור הביצים, כאשר המדביר ישמיד את הקן, יפסיקו גם שיירות הנמלים. לאחר השמדת הקן, יבוצע גם ריסוס בכל הבית נגד נמלים שישלים את הפעולה.

  האם ניתן לבצע השמדת קיני נמלים באופן עצמאי?

  השמדת קיני נמלים באופן עצמאי היא אפשרית, אך לא בטוח שתגיעו לקן הנכון וגם חומרי הריסוס שנמכרים עבור הצרכנים אינם חזקים מספיק על מנת להיפטר מהן לתמיד. חומרי ההדברה המקצועיים הם חומרים חזקים שמורשים לרכישה ופעולה רק על ידי מדבירים מוסמכים. בעזרת חומרים אלו תוכלו לשכוח משיירות הנמלים במטבח לתקופה ארוכה מאוד.

  המאמר באדיבות חברת הדברה סנטר – חברת הדברה מקצועית

  מאמרים נוספים
  מגבסים את חדר המגורים

  ם אתם בעיצומן של תכניות לשיפוץ חדר המגורים ועיצובו מחדש, ומחפשים פתרונות יפים וגם זולים, מבלי שתיאלצו להתחיל ולשבור קירות מכל עבר, מומלץ שתקראו את המאמר הבא.

  מתגים מעוצבים בקירות גבס

  הפריטים הקטנים הללו הם פעמים רבות מה שעושה את ההבדל בעיצוב של החדר. מתגים יוקרתיים הולכים מצוין עם קירות גבס ומספקים לחדר מראה מודרני, מינימליסטי ואלגנטי.

  דילוג לתוכן