די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  7 טרנדים חדשים בעולם הגבס לעיצוב מטבחים

  7 טרנדים חדשים בעולם הגבס לעיצוב מטבחים

  המטבח שלנו הוא המקום בו אנו מבלים שעות נוספות הן בבישול והן בשהייה עם המשפחה. כולנו מעוניינים שהמטבח שלנו יראה מדוגם, חמים ועם זאת פרקטי ונח. כדי להקנות למטבח מראה עיצובי ושיהיה גם פונקציונלי מומלץ להשתמש בחומר הגבס.

  באמצעות חומר זה ניתן להוסיף לעיצוב המטבח מדפים לאחסון מזון וציוד, מזנון יפה, נישה מדליקה למסך טלוויזיה ועוד רעיונות עיצוביים. במאמר זה נספק 7 טרנדים מדליקים וחדשים מעולם הגבס שמתאימים לעיצוב המטבח.

  הנמכת תקרה

  הנמכת התקרה באמצעות משטח גבס יוצר מראה הרמוני ומעניק עיצוב בעל מראה מרשים שהופך את המטבח ליוקרתי. כשמעצבים מטבחים לוקחים בחשבון את נושא התאורה, חשוב שהיא תהייה ממוקדת ותגיע מתקרה נמוכה, באמצעות הנמכת התקרה אפשר יהיה ליצור תאורה שכזו, שתעניק עיצוב מיוחד ופעילות אפקטיבית ובטיחותית יותר במטבח.

  אז החלטת לקנות מטבח ולעצב בגבס אבל עכשיו איך בוחרים שיש למטבח?

  שיש איציק – שיש למטבחים יוקרתיים מספק לכם את כל התשובות לשאלות הללו, בעת בחירת המטבח אחד מנציגנו יישב אתכם ובהתאם למבנה ביתכם ולתמונות המטבח הנוכחי בביתכם נתאים לכם שיש למטבח יוקרתי אשר יגרום לביתכם לנצוץ ולהיות החלק היפה בבית.

  קיר גבס

  הוספת קיר גבס או מחיצה במטבח הוא תהליך פשוט ומהיר, ברווח של שני לוחות גבס ניתן להכניס את חוטי החשמל או צנרת וכך להימנע מחציבה וטיוח. אפשר להכניס במרווח גם צמר סלעים או צמר זכוכית שמונעים רעשים ומבודדים מחום. ניתן גם לתלות על הקיר כלי מטבח וציוד, אבל לשם כך נדרשת הכנה מראש כיון שהגבס הוא חומר קל, צריך להכניס לוח עץ מאחורי הגבס וכך המסמרים יישארו יציבים על הקיר וללא חשש לנפילה של החפצים התלויים.

  מזנון גבס

  מזנון מסוג גבס משמש לחלל דקורטיבי כמו למיקרו או תנור קטן כמו טלוויזיה וכל מיני מכשור מטבח שלא נרצה להסתיר. מזנון גבס הוא בחירה נבונה כי גמישות החומר מאפשרת עיצוב מהיר ויפה, ניתן להכניס בו תאורה יפה ולצבוע אותו בצבעים מתאימים לחלל עצמו.

  נישות מגבס

  נישות גבס מתאימות לפינות מסוימות במטבח כמו למתקן מי עדן או מיקרו, או לטלוויזיה ולממיר. ניתן לעצב אותן בכל גודל וצורה והן נותנות מראה נקי ומסוגנן.

  מדפים מגבס

  מדפי גבס יכולים בקלות להחליף את מדפי העץ הקלאסיים והמיושנים. הם מרשימים יותר וניתן לעצב אותם לפי צרכי הלקוח. הם יכולים לשמש עבור כלים, מצנם, מסחטה של תפוזים וציוד נוסף שיש במטבח זמין ונגיש. חשוב לשים דגש לגימור הסופי של המדפים, פינות בולטות או שפכטל עקום עשוי להרוס את המראה שנבקש לקבל.

  קרניז גבס

  משמעות המילה קרניז היא הוספה של גבס בצורה תלת ממדית שמחברת בין הקיר לתקרה. זה נחוץ במקרים שרוצים להסתיר את חוטי חשמל או מערכות מיזוג אוויר שהורסות את החלל ההרמוני בתקרת המטבח. מעבר לזה שזה מקבל אלמנט עיצובי מיוחד וניתן לנצל אותו גם כגוף תאורה מהמם.

  כוורת מגבס

  כוורת מגבס הוא עיצוב נפוץ מאוד, הוא מתאים לכל חלל בבית וגם במטבח. בכוורת למעשה בונים חללים צמודים ומחולקים באופן שווה ובתוכם ניתן לאחסן ספרי בישול, מתכונים, דיסקים, חפצים דקורטיביים שמתאימים למטבח כמו מאזניים לשקילה ועוד.

  מאמרים נוספים
  מעצבים את קירות הגבס בבית ובמשרד

  במרבית הבתים הפרטיים וגם במשרדים, יש לפחות קיר גבס אחד. הפתרון הנפלא שמציעים קירות הגבס לא בא לידי ביטוי רק בקירות שלמים, אלא לעתים גם בדלפקים, תכנון של פתרונות אחסון ועוד.

  המדריך לצביעת הדירה

  צביעת דירה עשויה להיתפס כמטלה קלה באופן יחסי לשאר ענפי השיפוץ והמציאות אינה רחוקה מכך בייחוד בצביעה על קיר גבס.

  דילוג לתוכן