די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  קיר גבס מעוצב לקמין / אח לנוי

  קיר גבס מעוצב לקמין / אח לנוי
  בכל בית ניתן לשלב אלמנטים עיצוביים רבים אשר לאו דווקא יהיו פעילים לשימוש, אך בהחלט יוסיפו ליופי הבית. קיר גבס מעוצב וקמין (אח) לנוי מהווים אופציה יפהפייה שיכולה להוסיף סגנון לכל חלל. מעצבי פנים רבים אוהבים את עיצוב של קמין חשמלי בשילוב גבס ועושים שימוש בתמונה דמוית קמין (במקום בקמין אמתי המפיק חום ועשן), ומסביבה קיר גבס מעוצב, או אף מותירים חלל ריק במרכז קיר הגבס ומניחים בו עצי הסקה ליופי (ללא הדלקתם בפועל).
  ניתן אף לעצב את הגבס העוטף כארובה, וליצור אשליה כי מדובר באח כפרי אמיתי. קיר גבס מעוצב עם קמין / אח לנוי ייתן לחלל הסלון שלכם תחושת חמימות כפרית או מודרנית בקלות רבה, ללא צורך בארובה מסורבלת ובהוצאות נוספות.
  * אם אתם מעוניינים בקמין פעיל המפיק חום יש לציין זאת לפני תחילת העבודה, שכן צריך להוסיף חומרי בידוד ולהתחשב במיקום הארובה המיועדת.

  נשמח לייעץ ולעזור בכל שאלה > 052-8222010 

  להשראה עיצובית, צפו בדוגמאות יפהפיות לחיפוי קיר גבס סביב קמין, מלאכותי ואמיתי:

   

   

   

   

   

  מאמרים נוספים
  שיפוץ ועבודות גבס לחללים מסחריים

  עבודות גבס נחשבות לפתרון נפלא לשורה של חללים מסחריים ולבחירה המועדפת על בעלי משרדים, אולמות אירועים וחנויות בכל רחבי הארץ.

  מתגים מעוצבים בקירות גבס

  הפריטים הקטנים הללו הם פעמים רבות מה שעושה את ההבדל בעיצוב של החדר. מתגים יוקרתיים הולכים מצוין עם קירות גבס ומספקים לחדר מראה מודרני, מינימליסטי ואלגנטי.

  דילוג לתוכן