די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניסור בטון במהלך שיפוצים

  ניסור בטון במהלך שיפוצים

  אנשים רבים רוצים לרענן את מראה בית המגורים שלהם מסיבות שונות. לעיתים, הדבר נובע מהגדלת המשפחה, ולעתים, כשההורים נותרים לבדם בבית לאחר שהילדים עזבו ורוצים להתאימו למצב החדש. יש שרוצים במראה בית מודרני, ויש שנאלצים לעשות זאת עקב תקלה רצינית במערכות מרכזיות בבית דוגמת אינסטלציה, חשמל ואחרות.

  אין זה משנה מה הסיבה לצורך בשיפוצים הכלליים יש צורך לבצע אותם על ידי קבלני גבס מנוסים שמבצעים גם עבודות גבס שונות. ביצוע שיפוצים כללים מחייב, במקרים רבים, הריסה מסיבית בחלקים שונים של הבית.

  ניסור תחת פיקוח

  אחת השיטות המוצלחות והפופולריות ביותר להריסת קירות היא באמצעות ניסור בטון. רבים אינם יודעים, אבל גם הריסת קירות חייבת להתבצע תחת היתר בניה, ובפיקוח של מהנדס מורשה. הסיבה לכך היא שיש לבצע את ההריסה מבלי לפגוע בעמודים תומכים ובקורות בטון עליו נשען המבנה.

  פגיעה כזאת עלולה לפגוע ביציבותו, ולגרום לקריסת חלקים ממנו או כולו. קבלני ניסור בטון מקצועיים עובדים על פי תכניות ותחת פיקוח מהנדסים מורשים ונזהרים מאוד בעת שהם פותחים פתחים שונים במבנה.

  סל של יתרונות

  ניסור בטון מועדף על שיטות הריסה אחרות בעיקר בגלל הדיוק שלו, אבל גם מסיבות אחרות. הניסור אינו יוצר סדקים בקירות ואינו גורם לרעידתם. הפסולת שנשארת הינה מועטה, יחסית, ועבודות הגימור אחריו קלות יותר. ניסור בטון חוסך זמן רב והוצאות מיותרות כמו שימוש בחומרי טיח וצבע מיותרים בשעות עבודה נוספות ועוד.

  ניסור בטון נעשה באמצעות דיסק שעשוי מיהלום שהינו החומר החזק בטבע. כך, ניתן לנסר בטון בעובי רב כולל הברזלים שנעוצים בו. עבודות גבס שמתבצעות לאחר ניסור בטון מותאמות בקלות יחסית. קיר גבס שנבנה במקום החיתוך ישתלב בצורה מושלמת ולא יהיה ניתן לזהות סימנים לכך שנעשה שם שינוי מהותי.

  פתיחת חורים שונים במבנה

  בעת שיפוצים כללים מבקשים לבצע מטלות שונות. לעיתים, מדובר על פתיחת פתח לחלון, פתח בתקרה ליצירת עליית גג, פתח בקיר לצורך התקנת דלת חדשה שמגיעה במקום דלת אחרת שמבוטלת, ועוד מטלות מהסוג הזה. ניסור בטון הינו יעיל בכל המשימות הללו ובאחרות דומות נוספות ונעשה על ידי צוותי עובדים מיומנים המצוידים במכונות המתאימות לכך. חלופה להריסת קירות היא שימוש בפטישי חציבה. שמרעישים ומעלים אבק, שמזעזעים את כל הקיר, שעלולים ליצור סדקים ומשאירים פסולת רבה.

  תהליך יעיל

  לאחר עבודות של ניסור בטון יבוצעו עבודות גמר שונות שחלקן הוא עבודות בניית גבס לצורך הנמכות תקרות, התקנת מחיצות, מדפים, קירות, נישות אטרקטיביות ועוד. ניסור בטון מייעל את כל התהליך ומקצר אותו. מומלץ לשכור שירותי קבלני ניסור בטון שהינם בעלי ניסיון רב בתחום ואשר יכולים לספק עבודה מקצועית על פי לוח זמנים מסודר. הם מכירים את כל סוגי עבודות השיפוצים ויודעים לעבוד במקביל לבעלי מקצוע אחרים.

  מאמרים נוספים
  כיצד עובד שיתוף הפעולה בין קבלני גבס ואדריכלים

  עיצוב הבית ותכנון בתים פרטיים דורש לא מעט מחשבה והרבה מאוד תכנון אדריכלי, בעיקר כאשר הרצון הוא לא רק לעצב בית יפה מרשים ומקורי, אלא שיהיה גם יעיל ונוח

  דילוג לתוכן