די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  טיפים לבחירת קבלן שיפוצים מקצועי

  טיפים לבחירת קבלן שיפוצים מקצועי

  שיפוץ הדירה הוא ללא ספק פרויקט גדול וחשוב מאוד אשר ישפיע על התחושה הכללית ועל האווירה בבית, גם עבורכם וגם עבור האורחים שמגיעים לבקר. כל פרט קטן צריך להילקח בחשבון מבעוד מועד כדי להבטיח תוצאה איכותית וטובה, ואחד הפרטים המרכזיים והחשובים ביותר הוא בחירת קבלן שיפוצים.

  אתם אולי מכנים אותו מפעם לפעם בתור שיפוצניק, אבל בפועל מדובר על האדם שיבצע את העבודות ויגשים את החזון שלכם. כדי שתוכלו להיות רגועים ולדעת שהדירה שלכם תיראה בדיוק כמו שאתם רוצים שהיא תיראה, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור קבלן שיפוצים מקצועי ואמין אבל רגע לפני שאתם תופסים את הראש ותוהים איך יודעים מי הגורם האידאלי, המשיכו לקרוא וקבלו כמה טיפים חשובים.

  טיפים לבחירת קבלן עבודות גבס

  תכננו לעצמכם מפרט עבודה (עוד לפני חיפוש הקבלן) שיציג בפניכם את המטרה לשמה אתם שוכרים שירותי קבלן גבס. תנסו לשער מה הגודל והמורכבות של הפרויקט. אם תסיקו שאכן מדובר בעבודה מורכבת הדורשת תכנון וידע הנדסי, תאלצו לבחור בקבלן גבס בעל ניסיון רב שנים, שיוכל להבין ולעבוד מול תכניות בנייה הנדסיות. לעומת זאת, אם מדובר בפרויקטים קטנים יותר שלא מצריכים ידע וניסיון רבים, ניתן יהיה לבחור קבלן גבס אמין גם ללא ניסיון רב.

  בקרת איכות

  באופן טבעי וברור לחלוטין השאלה החשובה ביותר שצריכה להישאל כעת היא שאלת האיכות. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאיש המקצוע שלפניכם הוא אכן איש מקצוע מהשורה הראשונה, בקשו לראות עבודות קודמות. כפי שניסיון חשוב לכם כשאתם מחפשים עובדים למשרות שונות או כשאתם רוכשים ציוד או ריהוט מחברות מנוסות ומוכרות, גם כאן הוותק חשוב והרזומה יעזור לכם מאוד בקבלת ההחלטות.

  אם קבלן השיפוצים עובד באופן קבוע עם אנשי מקצוע אחרים כמו אינסטלטורים, רצפים או חשמלאים למשל, אין ספק שזה סימן חיובי. שיפוצניק שיטען למומחיות גם בתחומי החשמל, המים והצביעה, הוא קבלן שינסה לחסוך בעלויות ולבצע משימות בעצמו, גם אם הוא לא הגורם האידאלי לביצוען. העברת אחריות ובחירת קבלן שיפוצים רשום ואמין באמת – אלה הם סימנים לאיכות ולמקצועיות.

   

  בחנו את רמת הדיוק

  כאשר אתם בוחנים את עבודותיו הקודמות של הקבלן שימו לב לכמה נקודות קטנות אבל משמעותיות ביותר, בהן תקינות, גימור ועמידה בלוחות הזמנים. שיחה עם הלקוחות הקודמים תעזור לכם לקבל את התמונה המלאה ולהבין האם לפניכם איש מקצוע איכותי ואמין, האם הוא עומד במילתו, האם הוא נגיש בשעת הצורך וגמיש לנוכח שינויים כאלה ואחרים, וכמובן האם העבודה מדויקת, הקירות ישרים, הפאנלים מדויקים והשירותים תקינים.

  גם שאלות שנשמעות לכם קטנוניות או דקדקניות מדי הן חשובות, ובזמן הזה מוטב שלא תתביישו. כל שאלה שעולה במוחכם היא שאלה שראויה להישאל, וראויה לקבל תשובה כדי שתהיו רגועים יותר. זכרו שבסופו של התהליך היקר והארוך הזה אתם אלה שתצטרכו להמשיך לחיות בבית המשופץ.

  לכן הנוחות שלכם וההתאמה לסגנון האישי שלכם – אלה הם הדברים החשובים באמת. בדקו והקפידו לבחור קבלן שיפוצים שיש לו את הניסיון המתאים לעבודה מהסוג שעל הפרק, את ההיכרות עם אנשי המקצוע האמינים והטובים ביותר, ואת רמת השירותיות הטובה ביותר. הקפדה על לוחות זמנים ועמידה בהתחייבויות הם שני נושאים שבהם מוטב לא להתפשר, משום שהם ישפיעו במידה רבה על התוצאה הסופית, שהיא הדירה שלכם.

  מאמרים נוספים
  האם גבס מתאים לביצוע איטום קירות חיצוניים?

  היום נוהגים לעצב את חלל הבית בעזרת גבס, ליצור באמצעותו מחיצות, מדפים, נישות מגבס, ספריות, קירות ועוד.

  משדרגים את הבית בעזרת שיטת הבניה הקלה

  העולם הולך קדימה ונדמה שאנו מונעים על ידי הטכנולוגיה והקדמה.

  דילוג לתוכן