די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  בנייה בגבס – עשה זאת בעצמך או השאר זאת למומחים?

  בנייה בגבס – עשה זאת בעצמך או השאר זאת למומחים?

  אפשרות הבנייה והעיצוב באמצעות חומר הגבס הינה אחת מהמבוקשות ביותר בתחום עיצוב הפנים הפרטי והמוסדי. בקלות וביעילות ניתן להפוך את כל אחד מחדרי הבית לזירה עיצובית של ממש אשר תמונותיה לא יביישו לפאר את דפי המגזינים הידועים ביותר.

  בנייה בגבס נשענת על תפיסת העולם כי אין צורך לבצע פעולות שיפוץ "אלימות" כגון שבירת קירות על מנת לשנות את מראה הבית אלא ניתן להשתמש בגבס על מנת לחפות אלמנטים קיימים וליצור חדשים כך שהמראה יהיה חדש, זוהר ויוקרתי, ללא לכלוך ובעלות מינימלית.

  את לוחות הגבס ניתן לרכוש כיום גם באופן פרטי ולבצע בנייה בגבס בשיטת עשה זאת בעצמך, אך בכל הנוגע לתכנון העיצוב, איכות העבודה והזמן עד לסיומה – כדאי להשאיר זאת למומחים.

  תכנון העיצוב והבנייה – שילוב מספר אנשי מקצוע

  תכנון העיצוב והבנייה בגבס כוללים את שילוב הידע והניסיון של מספר אנשי מקצוע. אם ברצונכם לעצב את הבית בעצמכם באמצעות גבס הרי כי תהיו מוגבלים ליצירת אלמנטים מאוד פשוטים ורבים הם הסיכויים כי לא תנצלו את מלוא הפוטנציאל של אופציה זו.

  להלן אנשי המקצוע אשר שותפים בתהליך:

  מעצב פנים

  אשר מגיע לבית הלקוח, מאפיין את הצרכים שלו ומכין תכנית עיצוב מפורטת המוקסמת את יכולות העיצוב של הבית.

  • חשמלאי

  לתכנון מערכת החשמל אשר תעבור במרווחים שבין לוחות הגבס לקירות והתקרה.

  • תאורן

  לתכנון ועיצוב התאורה בבית, יצירת נקודות תאורה ואופציות חדשות.

  • קבלן גבס

  לביצוע ותזמון עבודות הגבס באופן מדויק.

  בנייה בגבס חייבת להתחשב בידע והניסיון של כל אחד מאנשי המקצוע לקבלת תוצאות מושלמות.

  איכות העבודה והזמן עד לסיומה

  בכל הנוגע לאיכות ומהירות, כאשר בונים בגבס באופן עצמאי, הניסיון מראה כי זה בא על חשבונו של זה. בנייה בגבס אשר הינה גם איכותית וגם מתחילה ומסתיימת במהירות היא עניין של מומחיות, מקצוענות וכוח עבודה מנוסה בלבד. חברת DDECO – עיצוב וביצוע עבודות גבס וגמר, מחזיקה בצוות מומחים מקצועי ומיומן, אנו נדאג לכם באופן אישי משלב התכנון ועד להרכבה הסופית.

  דילוג לתוכן