די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  שיפוצים

  קבלן שיפוצים עם סיום עבודות הגבס, השיפוץ והבנייה יש צורך בשלל עבודות גמר איכותיות.

  שיפוצים – מטרת עבודות אלו היא להכין את הבית או את הנכס לאכלוס. עבודות גמר כוללות שורה ארוכה של פעולות המתבצעות על ידי אנשי מקצוע. יחד עם זאת, יש בעלי נכסים ולקוחות המעדיפים לבצע את העבודות בשלבים וכך להימנע מהוצאות גבוהות באופן חד פעמי.

  שיפוצים ועבודות גמר מפוקחות על ידי קבלן שיפוצים אחראי. על מנת לבצע את העבודות על פי דרישת הלקוח וברמה גבוהה חשוב לבדוק את הרישיון של הקבלן, את התוקף ואת הסיווג. חברה המבצעת שיפוצים ועבודות גמר אמורה להחזיק גם בפוליסת ביטוח, המגינה על העובדים ועל נזקים בלתי צפויים למבנה או לרכוש. כדאי לבדוק עבודות קודמות של החברה או של קבלן הגמר, לברר לגבי המלצות ולהתייעץ עם חברים או בני משפחה.

  קבלן גמר שיפוצים הוא איש מקצוע חיוני אשר צריך להתחייב לעמידה בזמנים. קבלן בעל תעודת מנהל עבודה מוסמך חייב לעבור קורס בנושא בטיחות בעבודה. רק לאחר הבדיקות הללו ניתן להתחיל עם ביצוע העבודות עצמן.

   סוגי שיפוצים עבודות גמר

   העבודות החשובות ביותר הן עבודות טיח וצביעה של הבית מבפנים ומבחוץ. עבודות סיוד וצביעה דורשות רכישה מרוכזת של חומרי גמר. לאחר מכן יש להקפיד על ביצוע עבודות ריצוף. יש לתכנן את היקף העבודה ולהגדיר את מסגרת התקציב טרם תחילת הטיח, הצביעה או הריצוף וכך למנוע הוצאות לא רצויות.

   נהוג להתייחס בצורה מרוכזת אל עבודות טיח, צביעה של הבית מבפנים ומבחוץ וריצוף. הסיבה לכך היא ריכוז של בעלי מלאכה המגיעים אל הנכס, מבצעים עבודה מדויקת ומסיימים את החלק שלהם בתהליך הגמר במהרה.

    

   צפייה בעבודות שיפוצים וגמר מתוך הפרויקטים המובחרים שלנו
   פרויקט כרמים ראשון לציון פרויקט כרמים ראשון לציון Sub title
   פרויקט כרמים ראשון לציון
   פרויקט בית חשמונאי פרויקט בית חשמונאי
   פרויקט בית חשמונאי
   פרויקט הרצליה פיתוח פרויקט הרצליה פיתוח
   פרויקט הרצליה פיתוח
   עיצוב בגבס לחדרי שינה עיצוב בגבס לחדרי שינה
   עיצוב בגבס לחדרי שינה
   תקרות גבס תקרות גבס
   תקרות גבס
   חדרי רחצה חדרי רחצה
   חדרי רחצה

   שיפוץ דירה תשתיות אינסטלציה וחשמל

   סוג נוסף של עבודות גמר כולל אינסטלציה וחשמל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, הקמת תשתית האינסטלציה והחשמל לבדה אינה מספיקה על מנת להשתמש בנכס לייעודו המקורי. יש צורך בחיבור של תשתית האינסטלציה בתוך הבית אל התשתית החיצונית, בבדיקה של מערכת החשמל ובביצוע כללי הבטיחות הנדרשים.

   לא ניתן לאכלס בית או משרד לפני שתשתית האינסטלציה או החשמל פועלת במלואה. קבלן שיפוצים גמר וכל חברה מקצועית אחרת דואגים לביצוע עבודות אינסטלציה וחשמל תוך התחשבות בגודל הנכס, אופי התשתית והתכנון ההנדסי המוקדם.

   חיפוי קירות, בידוד ואיטום של הבית

   עוד סוג של עבודות שיפוצים כולל בידוד ואיטום סופי של הבית. הבידוד מאפשר ניצול אופטימלי של מערכות המיזוג או החימום, מונע בזבוז אנרגיה וחשמל ומשפר את איכות החיים.

   בידוד ואיטום דורשים גם הם רכישה של חומרי גמר איכותיים. יש חומרי גמר אקולוגיים המיועדים עבור עבודות מהסוג של בידוד ואיטום, או חומרים קונבנציונליים הדורשים מיומנות. מוצרים אקולוגיים לבנייה ועבודות גמר הם לדוגמא עץ, במבוק או לינולאום. ניתן להשתמש בנייר לצורך ציפוי קירות, או לצבוע את הבית עם חומרים אקולוגיים אשר אינם מדיפים רעלנים.

   תנאים לביצוע עבודות גמר ושיפוצים

   עבודות שיפוץ דירה איכותיות נמדדות על פי שביעות הרצון של הלקוח. יש לבחור חברה וקבלנים המקפידים על יחס אדיב, עמידה בזמנים ושירות גבוהה. תנאים אלו רלוונטיים עבור כל הסוגים של עבודות גמר ללא יוצא מן הכלל. רק בעזרת הקפדה עליהם ניתן להשיג את המטרה של העבודות, ואף לאכלס את הנכס ללא עיכובים. בנוסף, יש לציין כי העבודות מתאימות עבור בתים פרטיים, וילות, משרדים, דירות, בתי מלון ועוד. בחלק מהמקרים הן כוללות בנייה של תקרות אקוסטיות או שיפוץ חוץ. למרות שעבודות אלו מתבצעות בדרך כלל בשלבי הבנייה הראשונים, קשה לשער מראש מה יהיו הצרכים של הלקוח והנסיבות בשטח.

   חלק מתהליך הבנייה

   עבודות גמר הן חלק בלתי נפרד מתהליך הבנייה וכך יש להתייחס אליהן. לא מדובר על פריבילגיה השמורה לבעלי הממון בלבד. ללא עבודות אלו לא ניתן להשתמש בנכס או לנצל את ההשקעה בבנייה איכותית. הקפידו על בחירת קבלן איכותי או חברה מקצועית עבור ביצוע עבודות ולא תתחרטו.

   עבודות ריצוף

   עבודות ריצוף וחיפוי של בבית, ריצוף וחיפוי אמבטיה וכל סוגי עבודות הריצוף

   הדבקת קרמיקה

   הדבקת קרמיקה ברמת דיוק מרבית, שימוש במערכת פילוס מיוחדת

   תקרות אקוסטיות

   התקנת תקרה אקוסטית במשרדים, חנויות ומפעלים

   למה לבחור די דקו לשיפוץ הבית שלכם?

   • איכות
   • אמינות
   • מקצועיות
   • ניסיון בפרויקטים גדולים של שיפוץ דירות ושיפוץ וילות
   • ניסיון בעבודה עם אדריכלים ומהנדסים
   שירותים נוספים
   שיכולים לעניין אותך
   דילוג לתוכן