די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  קירות דקורטיביים

  חברת די דקו מציגה ללקוחותיה מגוון פתרונות מתקדמים לתכנון ולייצור קירות דקורטיביים, באזורים מיוחדים בחלל הבית. בעזרת קיר כוח וחיפוי קירות דקורטיביים בהתאמה אישית וסגנון עיצובי לטעמו האישי של הלקוח.

  חיפוי קירות פנים הוא טרנד שהולך וצובר תאוצה וניתן לראות אותו כמעט בכל בית או אפילו במשרדים ובעסקים שונים. חיפוי קירות פנים מאפשר לעצב את החלל הפנימי של הבית או של העסק שלכם מחדש באמצעות טכניקות דקורטיביות שונות ובהתאם לעיצוב הפנים שבחרתם לחלל שלכם. כיום תוכלו למצוא סוגים שונים של חיפוי קירות פנים דקורטיבי כגון: חיפוי על ידי טיח דקורטיבי, אבני בריק (קיר בריקים), אבני פסיפס, אריחי שיש או חרסינה, לוחות פורמייקה או לוחות קוריאן ועוד.

   

  צפייה בעבודות חיפוי קירות דקורטיביים מתוך הפרויקטים
  פרויקט שיפוץ דירה בראשון לציון פרויקט שיפוץ דירה בראשון לציון
  פרויקט שיפוץ דירה בראשון לציון
  פרויקט כרמים ראשון לציון פרויקט כרמים ראשון לציון Sub title
  פרויקט כרמים ראשון לציון
  פרויקט מזכרת בתיה פרויקט מזכרת בתיה
  פרויקט מזכרת בתיה
  פנטהאוז בשרון בסגנון פרובנס פנטהאוז בשרון בסגנון פרובנס
  פנטהאוז בשרון בסגנון פרובנס
  פרויקט הרצליה פיתוח פרויקט הרצליה פיתוח
  פרויקט הרצליה פיתוח
  פרויקט בית חשמונאי פרויקט בית חשמונאי
  פרויקט בית חשמונאי

  קירות מעוצבים ודקורטיביים – בהתאם לעיצוב הפנים

  כאשר מדובר בבחירת טכניקה לחיפוי קירות לסביבת המגורים או לעסק ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כגון: התאמת הטכניקה לעיצוב הפנים, להיקף שטח הקירות, ולייעוד של הקיר בחלל הפנימי. אם החלטתם לבצע חיפוי קירות דקורטיביים כדאי לגם להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה, מפני שריבוי הטכניקות ההולך וגדל בתחום עלול לבלבל אתכם ולא תתאימו בצורה טובה לחלל הפנים אותו אתם רוצים לשפץ.

  היוועצות מוקדמת עם איש מקצוע מנוסה ישיג לכם את המטרה והעיצוב הרצוי. יחד עם זאת, בעל מקצוע בתחום יוכל להציג בפניכם את מיטב האפשרויות בתחום של חיפויי קירות ולבצע התאמה מושלמת של הטכניקה לחלל שלכם ואף לייצר עבורכם חיפוי קירות דקורטיביים בהתאמה אישית לרצונכם ולטעמכם.

  חיפוי דקורטיבי הוא הרבה יותר מאשר "עוד" טרנד אופנתי זמני, מדובר באופציה נוחה ולא יקרה באמצעותה ניתן לשדרג במידה רבה כל חדר או חלל בבית ובראש ובראשונה את הסלון. כיום, כל מי שמתעניין בנושא של חיפוי דקורטיבי, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות ודרכים באמצעותן הוא יוכל להשיג את המטרה וליהנות מחיפוי מושלם.

  היכרות עם האפשרויות

  אז רגע לפני שיוצאים אל הדרך ובוחרים בצורת החיפוי האופטימאלית, ההמלצה תהיה להכיר את כל האפשרויות המוצעות בתחום. כך לדוגמא, ניתן לבצע חיפוי דקורטיבי לקירות פנים באמצעות שימוש בטפטים ייעודיים, מדבקות קיר, לבנים, אריחים מעוצבים, לוחות והאפשרויות הן עוד רבות ומגוונות. כמובן, שכל אפשרות כזאת, כוללת בתוכה מגוון רחב של תתי אפשרויות שגם אותן כדאי להכיר – כיום, בכדי לקבל את כל המידע לגבי האפשרויות המוצעות עבור חיפוי קירות, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לרשת האינטרנט ללחוץ על מספר כפתורים ולהיחשף לכמה שיותר אופציות.

  הבנת מלוא הצרכים והדרישות

  בבואכם לבחור בחיפוי לקירות דקורטיביים, חשוב שתבינו תחילה את הצרכים והדרישות שלכם מאותם החיפויים – כך לדוגמא, מבחינת הנראות, החיפוי אמור להשתלב בצורה הרמונית ויפה עם עיצוב הפנים באותו החלל ואף בכוחו לשדרג אותו. מעבר לכך, הדרישות יכולות להיות לגבי מידות החיפוי – האם אתם מעוניינים בחיפוי לקיר אחד או למספר קירות וכמובן, מהן מידות הקיר או הקירות. כמובן, שאם החיפוי מיועד לחללים כמו המטבח או חדרי הרחצה, יש לקחת בחשבון גם את העמידות של חומר הגלם מפני נזקים פוטנציאליים אלו.

  הטכנולוגיות המתקדמות

  מאוד יכול להיות שכשאתם שומעים את המילה "טפטים", הקונוטציה שעולה לכם היא הטפטים המיושנים אשר היו נפוצים בעיקר בשנות השישים והשבעים – מהסוג שהיינו רואים בבית של הסבתות או הדודות. אז חשוב להיות מודעים לעובדה שהודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, הטפטים של היום שונים באופן מהותי ממה שהם היו בעבר – הן באיכות, הן בנראות והן במרקם. כמובן, שהטכנולוגיות המתקדמות השפיעו רבות גם על שאר האפשרויות וכיום, אתם עתידים לגלות חיפויים שהם לא פחות ממרהיבים.

  המחירים של החיפויים

  טווח המחירים של חיפויים דקורטיביים לקירות הינו גבוה במיוחד ולכן, גם לתקציב אותו תקצו למטרה יכולה להיות השפעה גדולה ומשמעותית על הבחירה. כמובן, שיש לשים דגש על יחס העלות מול התועלת ולא למהר ולבחור בהכרח באפשרות הזולה ביותר. יחד עם זאת, לפני שמחליטים מה התקציב אשר יוקצה למטרה, מומלץ לאסוף מידע על כמה שיותר אפשרויות פוטנציאליות כמו גם על העלויות של כל אחת מהן.

  הליך ההתקנה

  יש לא מעט סוגים של חיפויים, כאשר, חלק מהם נחשבים כפשוטים יותר להתקנה – ובמקרים רבים, ההתקנה יכולה להתבצע גם באופן עצמאי. יחד עם זאת, יש חיפויים אשר מצריכים את שירותיו של מתקין מקצועי – מה שיבוא לידי ביטוי בתוספת במחיר. מהסיבה הזאת, בהליך בחירת החיפויים, יש לקחת בחשבון גם את נושא ההתקנה וכמובן, לקחת אותה בחשבון במהלך הקצאת התקציב עבור אותה המטרה.

  תחזוקה

  ההבדלים בין סוגי החיפויים יכולים לבוא לידי ביטוי גם בפעולות הניקיון והתחזוקה הנדרשות לצורך המטרה. מכיוון שאף אחד לא רוצה להשקיע זמן רב או מאמץ גדול בכדי לתחזק ולנקות את החיפויים הנבחרים, המטרה היא לבדוק מהן פעולות התחזוקה והניקיון הנדרשות עבור אותו החיפוי בו אתם בוחרים.

  דש על כל הפרמטרים הללו יאפשר לכם לבחור את החיפוי האופטימאלי עבור הקירות – במקרים בהם אתם מוצאים את עצמכם "הולכים לאיבוד" נוכח כל האפשרויות הרבות, באפשרותכם לקבל ייעוץ מקצועי בנושא קירות דקורטיביים אשר יסייע לכם בקבלת ההחלטה המתאימה.

  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  דילוג לתוכן