לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים
  קירות דקורטיביים

  חברת די דקו מציגה ללקוחותיה מגוון פתרונות מתקדמים לתכנון ולייצור קירות דקורטיביים, באזורים מיוחדים בחלל הבית. בעזרת קיר כוח וחיפוי קירות דקורטיביים בהתאמה אישית וסגנון עיצובי לטעמו האישי של הלקוח.

  לצפייה בסרטון – קיר מעוצב בשילוב פרטי ניתוק וגימור בטיח אפור בטון מינרלי מט

  מתכננים לשפץ או לבנות בית חדש? ריכזנו עבורכם את כל המידע והטיפים השימושיים בנושא חיפוי קירות דקורטיביים.

  חיפוי קירות פנים הוא טרנד שהולך וצובר תאוצה וניתן לראות אותו כמעט בכל בית או אפילו במשרדים ובעסקים שונים. חיפוי קירות פנים מאפשר לעצב את החלל הפנימי של הבית או של העסק שלכם מחדש באמצעות טכניקות דקורטיביות שונות ובהתאם לעיצוב הפנים שבחרתם לחלל שלכם. כיום תוכלו למצוא סוגים שונים של חיפוי קירות פנים דקורטיבי כגון: חיפוי על ידי טיח דקורטיבי, אבני בריק (קיר בריקים), אבני פסיפס, אריחי שיש או חרסינה, לוחות פורמייקה או לוחות קוריאן ועוד.

  קירות מעוצבים ודקורטיביים – בהתאם לעיצוב הפנים

  כאשר מדובר בבחירת טכניקה לחיפוי קירות לסביבת המגורים או לעסק ישנם מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כגון: התאמת הטכניקה לעיצוב הפנים, להיקף שטח הקירות, ולייעוד של הקיר בחלל הפנימי. אם החלטתם לבצע חיפוי קירות דקורטיביים כדאי לגם להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה, מפני שריבוי הטכניקות ההולך וגדל בתחום עלול לבלבל אתכם ולא תתאימו בצורה טובה לחלל הפנים אותו אתם רוצים לשפץ. היוועצות מוקדמת עם איש מקצוע מנוסה ישיג לכם את המטרה והעיצוב הרצוי. יחד עם זאת, בעל מקצוע בתחום יוכל להציג בפניכם את מיטב האפשרויות בתחום של חיפויי קירות ולבצע התאמה מושלמת של הטכניקה לחלל שלכם ואף לייצר עבורכם חיפוי קירות דקורטיביים בהתאמה אישית לרצונכם ולטעמכם.

  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  די דקו
  המלצות