לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים
  פרקטים

  אחד הדברים שאנו בחברת Ddeco הכי מתגאים בו הוא תחום עבודות הפרקטים שמתבצע אצלנו.

  אנו מאמינים כי עבודת הפרקטים המקצועית שאנו מבצעים יכולה להוות את ההבדל, הפאנץ' שהופך כל עבודת שיפוצים רגילה ללא סטנדרטי, האלמנט שמכניס רוח חיים בכל עבודה.

  אנו מעניקים שירותי עבודות פרקטים מקצועית ואיכותית בתחום עבור מגוון רחב ביותר של תחומים. בכדי להדגים כיצד נראית עבודת הפרקטים שלנו, אנו מזמינים אותך לצפות בגלריית עבודות הפרקטים שלנו, שמביאים לידי ביטוי עבודות שיפוצים איכותיות ביותר, במגוון רחב ביותר של דוגמאות. עבודות פרקטים אלו הן לעיתים מלאכת אמנות, ששמה דגש על האיכות והאופי של כל לקוח באופן ספציפי, בצורה המתאימה לו ולדרישותיו.

  חברת Ddeco מתגאה במוניטין ארוך שנים בתחום עבודות הפרקטים ובכלל, שהושג בעבודה קשה ובאמצעות אינסוף לקוחות מרוצים, מעבודות שיפוצים דקורטיבית הפשוטות ביותר, ועד עבודות גבס המסובכות ביותר.

  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  די דקו
  המלצות

  טיפ אחד ששווה המון…..

  לצורך הנחת פרקט יש להניח ספוג מבודד שמטרתו להקנות תשתית חלקה וישרה להנחת הפרקט,

  חשוב לדעת- ככל שהספוג יותר עבה וצפוף כך הוא מקנה אפשרות התקנה יותר מקצועית ועמידה לאורך זמן, יש לציין שהרווח כפול ללקוח, מאחר ותחושת ההליכה על פרקט עם ספוג עבה הרבה יותר נעימה הרבה יותר מבודדת רעש ואף הרבה יותר מבודד מקור לתקופת החורף, ואין ספק שהילדים ושאר בני הבית ייהנו מבית חמים ונעים גם בתקופת החורף !

  • לידיעתכם: ההפרש בעלויות מסתכם בשקלים בודדים שווה לדרוש מהמתקין ספוג פלסיב 8מ"מ.

   

  "הסתכל על כל לקוח כאילו הוא הלקוח הגדול ביותר שלך,           והרווח כולו שלך!"