די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים  עבודות שיפוצים

  חברת די דקו – מבצעת עבודות שיפוצים ובנייה מקצועי בכל רחבי הארץ, נותנת שירות איכותי לפרטיים ולמוסדות!

  עבודות שיפוצים – כל מה שצריך לדעת

  בחירת קבלן שיפוצים היא השלב הראשון בביצוע עבודות שיפוצים

  לפני שאתם מתחילים לשפץ את הנכס שלכם, אתם צריכים לבחור את קבלן השיפוצים שיבצע את העבודה עבורכם. בחירת קבלן שיפוצים היא הצעד הראשון בביצוע עבודות שיפוצים שונות. זאת בין אם מדובר בעבודות נקודתיות של חדר אחד או של חלקים מסוימים בבית שלכם, ובין אם מדובר בשיפוץ כללי ורוחבי של הנכס כולו. אצלנו בדי דקו מבצעים עבודות שיפוצים מסוגים שונים ברמה הגבוהה ביותר – וכעת נבין בדיוק במה מדובר.

  פנו אלינו בטלפון 052-8222010 או בטופס המקוון בכדי לדעת עוד…

  צפייה בעבודות גבס מתוך הפרויקטים
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קיר גבס לפלזמה גלריית קיר גבס לפלזמה
  גלריית קיר גבס לפלזמה
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  חיפוי ועיצוב מרתפים בגבס חיפוי ועיצוב מרתפים בגבס
  חיפוי ועיצוב מרתפים בגבס
  חלוקה בחלל חיצוני לטובת קליניקה חלוקה בחלל חיצוני לטובת קליניקה
  חלוקה בחלל חיצוני לטובת קליניקה
  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  די דקו
  המלצות

  מכתב המלצה לחברת די דקו ע"ש ובבעלות מוטי דהן

  אנחנו יותר ממליצים על החברה כאמינה, סופר מקצועיים ובעלת שירות ונאמנות ללקוח עם תודעת שירות בלתי מובנת שלעיתים חורגת מהנורמה שרגילים בארצנו הקטנטונת.

  מורידים את הכובע בפני יכולת לסיים פרויקט מורכב סופר מאתגר בזמן איכות ובעיקר בעושר מקצועי

  מכתב המלצה – קבלן לעבודות גבס די דקו

  הקבלן ביצע עבודות בפרוייקט ריץ קרלטון " הרצליה"

  הקבלן ביצע עבודותיו בהתאם לקירטריונים ולשביעות רצוננו. אופי העבודה הצריך מיומנות דיוק ומקצועיות רבה,

  בברכה,
  איסי פריצקר – סמנכ"ל קבוצת תדהר בע"מ

  מלון ריץ קרלטון איכות ויוקרה

  מכתב המלצה עבור מוטי דהן מנכ"ל די-דקו

  שמי טירנה אוהב ציון מתגוררת בראשל"צ ברחוב הדולב 25 . הבית בו בוצע השיפוץ קיים כ 15 שנה ונדרש היה שיפוץ מקיף. מטבע הדברים ובמיוחד לאור סיפורי הזוועות על שיפוצניקים חששתי ובצעתי סקר שוק נרחב מאד. חברת די-דקו נבחרה מבין כולם בעיקר בגלל המקצועיות , האמינות והתחושה הטובה אותה הפגין מוטי דהן. מהרגע הראשון הבנתי שיש על מי לסמוך הבנתי שמדובר במקצוען. השיפוץ החל ביוני 2017 והסתיים במהלך אוקטובר 2017 .מדובר בשיפוץ מקיף אשר כלל: עבודות ריצוף, אינסטלציה, ביוב, חשמל , צביעה של הבית מבפנים ובחוץ ) צביעה יסודית שיוף כלל הקירות( עבודות בניה מחוץ לבית )יציקת בטון בחצר ( , עבודות גבס בחדרים ובחלל הציבורי. לאורך כל השיפוץ דאג מוטי להיות בקשר רציף עמי והפך אותי לשותפה פעילה. מטבע הדברים שיפוץ גורר קושי ומשבש חיים )ליכלכוך אבק וכיוצא בזה( לשמחתי תקופת השיפוץ התנהלה כחגיגה גדולה . הייתי שותפה מלאה לנגד עיני רקם הבית עור וגידים והפך ליצירת מופת. בזכות היצירתיות ושיתוף הפעולה עם מוטי לא נזקקתי למעצבת ,מוטי נתן מענה בסבלנות וסובלנות לא שאלה או התלבטות שלי. כיום אני שנתיים אחרי שיפוץ עדין אנשים שנכנסים אלי לבית מגלים התלהבות מהעבודה המדויקת מהעיצוב ובעיקר מהמקצועיות.
  המלצתי על חברת די-דקו לחברים הם הביעו שביעות רצון מקסימלית מתהליך השיפוץ והתוצאות. היום יש לי כתובת אחת והיא די-דקו כל עבודת שדרוג או שיפוץ בבית אפנה אך ורק
  למוטי דהן . המלצתי ואמשיך להמליץ בחום על חברת די-דקו בניהולו של מוטי דהן .

  בברכה ,
  טירנה אוהב ציון
  054-9200232

  עבודות שיפוצים איכותיות ברחבי הארץ

  העבודה של די דקו מתבצעת ברמת שיפוצים גבוהה ביותר בכל חלקי הארץ. יש לנו סניפים באזור המרכז ובאזור הצפון, ובהתאם לצרכי הלקוח נגיע לנכס הרלוונטי ונבצע עבודות שיפוצים ברמה מיטבית ברחבי הארץ כולה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו, לקבל הצעת מחיר ולהתחיל לשפץ.

  ניהול וביצוע פרויקטים בתחום השיפוצים

  הפרויקטים אותם מבצעים אצלנו בדי דקו הם מגוונים למדי. אנחנו מבצעים עבודות שיפוץ כלליות, חידוש תשתיות, עבודות גבס ייחודיות ואסתטיות שמשדרגות את המראה של כל נכס מבחינה ויזואלית. כמו כן, אנו מספקים עבודות גמר שמתמקדות בתשתיות השונות של הנכס – כמו חיפויים לחשמל ואינסטלציה. בין אם מדובר בפרויקט של שיפוץ נקודתי בתשתית כלשהי של הנכס, ובין אם מדובר בפרויקט נרחב של שיפוץ נכס מקצה לקצה – אתם צריכים את קבלני השיפוצים המקצועיים שלנו.

  מה מומלץ עבור השיפוץ שלכם?

  עבודת שיפוץ בגבס צריכה להיות מוכוונת ומותאמת באופן ספציפי לנכס שבו היא מתבצעת. בכדי להבין מה מומלץ עבור הנכס שלכם, צריך להבין מה המטרה שלכם והציפיות שלכם ממנו. אם אתם מעוניינים במגורים, מכירה או השכרה של הנכס, שווה לשקול שיפוץ מקיף שמשדרג את הנכס כולו, כך שתוכלו למקסם את הערך שלו ו/או את איכות החיים של המגורים בו. מאידך, ישנם מקרים בהם כאמור די בביצוע שיפוץ נקודתי בתשתית כזו או אחרת, או עבודת גבס שמשדרגת מרחב מסוים, ובמצבים אלה כמובן שהעבודה המומלצת תהיה שונה. בכל מקרה, יש לפנות לקבלן שיפוצים מומלץ מהשורה הראשונה.

  ניסיון איכותי בביצוע עבודות שיפוצים מסוגים שונים

  אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירה של קבלן שיפוצים עבור העבודה שנחוצה לכם הוא הניסיון שאותו הקבלן מציג. בהקשר זה, אין חכם כבעל ניסיון, ואת העבודה האיכותית ביותר תקבלו מקבלני שיפוצים שצברו רקורד עשיר בעבודתם זו. אצלנו בדי דקו תוכלו להתרשם מניסיון עשיר ומרקורד מרשים של עבודות שיפוצים עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים גם יחד.

  שירות שמלווה אתכם לאורך כל התהליך

  כמובן שהמקצועיות שלנו וניסיוננו העשיר אינם באים להחליף את אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקבל מכל נותן שירות, ומקבלן השיפוצים על אחת כמה וכמה – השירות. אצלנו בדי דקו תזכו ליהנות משירות שמלווה אתכם מקצה לקצה לאורך כל התהליך – החל מהשלב הראשוני של יצירת הקשר אתנו, הערכת העבודה הנחוצה בנכס והצעת המחיר, דרך ביצוע כל תהליך השיפוץ, וכלה בגימור האיכותי ובאחריות שנעניק לכם על עבודתנו.

  למה אנחנו? כי די דקו מעניקים לכם את השירות המלא והאיכותי ביותר

  מהכתבה שקראתם ודאי כבר הבנתם למה אנחנו, או במילים אחרות – למה אתם צריכים לבצע את עבודות השיפוצים שלכם דרך די דקו. נדגיש כי מדובר בשירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום זה. שירות איכותי שאינו משאיר מקום לטעויות, ואשר מעניק לכם נכס משופץ שממנו תוכלו להפיק כל מה שרק ייעדתם לו.

  פנו אלינו בטלפון 052-8222010 או בטופס המקוון בכדי לדעת עוד…