לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים




  אחד הדברים שאנו בחברת Ddeco הכי מתגאים בו הוא תחום עבודות צבע שמתבצע אצלנו.

  אנו מאמינים כי צביעה דקורטיבית יכולה להוות את ההבדל, הפאנץ' שהופך כל עיצוב רגיל ללא סטנדרטי, האלמנט שמכניס רוח חיים בכל עיצוב.

  עבודות צבע הן למעשה הדבר שמכניס את האופי לאלמנט עיצובי. באמצעות צביעה דקורטיבית ניתן להפוך כל דבר בחדר לאלמנט חי ונושם, או להעניק לו כל אופי אחר בהתאם לרצון ולהתאמה.

  אנו מעניקים שירותי עבודות צבע עבור מגוון רחב ביותר של תחומים. בכדי להדגים כיצד נראית צביעה דקורטיבית מדהימה, אנו מזמינים אותך לצפות בגלריית עיצוב הפנים שלנו, שמביאים לידי ביטוי עבודות צבע איכותיות ביותר, במגוון רחב ביותר של דוגמאות. עבודות צבע אלו הן לעיתים מלאכת אמנות, ששמה דגש על האיכות והאופי של כל לקוח באופן ספציפי, בצורה המתאימה לו ולדרישותיו. צביעה דקורטיבית זו נעשית בשיתוף פעולה בלתי מוגבל עם הלקוח, שאנו משתפים תמיד בשלבי הרעיון וגם היישום, בכדי להביא אותו לשביעות רצון מוחלטת.

  חברת Ddeco מתגאה במוניטין ארוך שנים בתחום עבודות צבע, שהושג בעבודה קשה ובאמצעות אינסוף לקוחות מרוצים, מעבודות צביעה דקורטיבית הפשוטות ביותר, ועד עבודות גבס המסובכות ביותר.

  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  די דקו
  המלצות

  עבודות שפכטל וצבע

  "עבודות צבע דקורטיביות אשר מבוצעות בצורה קפדנית מקנות מראה יוקרתי ואלגנטי"

  כאשר אנו צובעים את הדירה, יש תחושה של אור, ניקיון ובית חדש. עבודות צבע מתבצעות מידי כמה שנים או בהתאם לצורך ללא כל קשר לשיפוץ, בעקבות הבלאי הטבעי המתרחש במבנה, הן הפנימי והן החיצוני.
  עבודות צבע יכולה להכלל בעבודות תחזוקת הבית על מנת שהמקום בו אתם מתגוררים יהיה נעים ונוח למגורים,אך אם הבניה הנה חדשה או שמא אתם מבצעים שיפוץ מקיף, סביר שתאלצו לבצע עבודות שפכטל ואף עבודות טיח.
  לרשותנו ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים רבים בתחום עבודות השפכטל והצבע למגזר הפרטי והציבורי כאחד. כחלק ממנו, אנו מתגאים בפרויקט הדגל שלנו, אותו ביצענו עבור חברת "תדהר" (חברה קבלנית מובילה) במהלכו ביצענו עבודות גבס, שפכטל וצבע בהתזה והצגנו ביצוע ותוצאה מרשימה שעברה בהצלחה ביקורת קפדנית של מבקרי האיכות של הנהלת ריץ קרלטון.
  אנו בחברת די דקו מבטיחים לספק תמיד את המענה המקצועי והאיכותי שלנו לכל צורך שלכם, ותמיד נדע להמליץ ולשלב טכניקות חדשות ומובילות בתחום תוך הקפדה על מסגרת תקציבית וניהול לוחות זמנים, אנו נשמח לתת מענה לכל פרויקט ולקוח ולהעניק את מרב הידע והמקצועיות בביצוע עבודות שפכטל צבע חוץ/פנים ולכל סוג של מבנה פרטי מסחרי או ציבורי אנו מבצעים גם עבודות גמר שפכטל צבע לדירות יוקרה בהתזה ובמרקמים שונים לפי דרישה, על מנת לקבל מראה יוקרתי ומיוחד המותאם לטעמכם צרו עמנו קשר לפגישת יעוץ חינם!

  עבודות צבע – סוגים שונים של תחומים

  עבודות צבע שונות, מתאימות לסוגים שונים של תחומים. יש אנשים שמעדיפים עבודות צבע סולידיות ובעלות אופי שקט יותר לחדר השינה, אך בסלון ביתם מעדיפים צבע צעקני וחזק. לעומת זאת, יש אנשים רבים שמעדיפים בחדרם עבודות צבע צבעוניות ומרהיבות, ובסלון ביתם דווקא מעדיפים שקט  ושלווה. בכדי להגיע לשלמות עיצובית, אנו מוודאים עם כל לקוח מהו אופיו ומהן דרישותיו הייחודיות, על מנת להביא לשלמות עיצובית את מגוון תחומים עבודות צבע שאנו נותנים עבורו.

  אנו לעולם עמלים בכדי לספק את רצונך בתור לקוח יקר וחשוב לנו, ומבטיחים להעניק לך עבודות צבע ברמה הגבוהה ביותר שתוכל להעלות על הדעת. בהתאם לשיתוף הפעולה שלנו עמך, תקבל את השירות הטוב, האדיב והמסור ביותר, ושירות זה יתבטא בצורה הטובה ביותר באמצעות צביעה דקורטיבית מדהימה וייחודית שאנו נספק עבורך, שתהפוך כל אלמנט ב-ד' אמותיך לחי ונושם, בהתאם לדרישותיך הייחודיות.

  למידע נוסף בנושא : קבלן שיפוצים ומחירים מצוינים 100% איכות