די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  מחיצות גבס

  בין תחומי עיצוב הפנים שניתנים לביצוע באמצעות עבודות גבס, אחד הבולט שבהם הוא מחיצות גבס.

  מחיצות גבס הן כלי המשמש  דיירי בית כאשר ברצונם לחצוץ בין חדרים, להוסיף קיר גבס לראווה, או אפילו לבניית מחיצת גבס בתוך דירה כאשר יש רצון לחלק דירה ל-2 למטרות שכירות או בניית יחידת דיור חדשה.

  בבניית מחיצות גבס מאפשרת לפתור מגוון בעיות המתעוררות במבנים. מחיצת גבס מאפשרת ליצור כל עיצוב העולה על רוחכם, כל חלום שחלמתם עליו ניתן כעת לביצוע! מחיצות גבס הן כלי עיצובי ידידותי לדיירים, המאפשר להביע יצירתיות והגשמת מטרות עיצוביות באינספור דרכים.

   

  צפייה בקטלוג עבודות גבס מתוך הפרוייקטים
  גלריית קיר גבס לפלזמה גלריית קיר גבס לפלזמה
  גלריית קיר גבס לפלזמה
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  חלוקת סלון לחלל עבודה לקוסמטיקה חלוקת סלון לחלל עבודה לקוסמטיקה
  חלוקת סלון לחלל עבודה לקוסמטיקה
  עיצוב בגבס לחדרי שינה עיצוב בגבס לחדרי שינה
  עיצוב בגבס לחדרי שינה
  קרניזים דקורטיביים מגבס קרניזים דקורטיביים מגבס
  קרניזים דקורטיביים מגבס
  פרויקט מזכרת בתיה פרויקט מזכרת בתיה
  פרויקט מזכרת בתיה

  בניית מחיצות גבס

  מתבצעת באמצעות חומרים איכותיים, טבעיים וידידותיים לסביבה, בעלי יכולת בידוד גבוהה לרעש, חום וקור. מחיצות גבס פותרות בעיות אלו בדרך הטובה ביותר, והנוחה ביותר!

  יתרון נוסף בבניית מחיצת גבס הוא גמישות החומר, והיכולת המוכחת של הגבס בעיצובים מיוחדים ומעוררי השראה לבעלי הבית ולכל המבקרים בו. חברת Ddeco מתמחה בעיצוב מחיצות גבס אמנותיות בצורה יפה ומיוחדת, ואנשי המקצוע שלה מתמחים בעבודת שיפוצים ייחודית ובלתי סטנדרטית  כדי לעורר את תחושת הייחודיות בקרב הדיירים שבביתם העבודה מתבצעת.

  לחצו כאן ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר או התקשרו: 073-7577911

  מחיצת גבס ניתנת לעיצוב וצביעה, וגם לפירוק ובנייה מחדש במקרה הצורך. על מחיצות הגבס ניתן בקלות לתלות, לצייר ולהוסיף מנורות מיוחדות שתורמות למראה המיוחד והלא רגיל שניתן לבית באמצעות מחיצות גבס יפהפיות.

  מחיצות גבס משתלבות באופן מושלם עם עבודות גבס נוספות המתבצעות ברחבי הבית, ובמיוחד עם תקרות גבס מעוצבות בדירוגים שונים, עניין המקנה לבית מראה מיתולוגי של ממש, כזה שהיה נהוג בימי יוון הקלסית וניתן לראות במחוזות יפהפיים ובעיצובים אדריכליים מדהימים (כמו, למשל, הבית הלבן, שעיצובו הפילארי מבוסס על הפארתנון האתונאי).

  באמצעות מחיצת גבס ועבודת גבס כוללת, ניתן להביא כל בית למראה מיתולוגי שכזה, ולעוד סגנונות חיצוניים רבים שונים. הגבס מאפשר להכניס חיים שונים בכל עיצוב ובהתאם לרצונותיהם של בעלי הבית, כאשר בסוף העבודה הם תמיד יוצאים מרוצים.

  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  דילוג לתוכן