די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  מדפי גבס

  מדפי גבס שישנו את הדירה

  אם יש פריט שיכול לשנות בצורה משמעותית את הדירה שלכם – הרי זה מדף גבס. מדפי גבס הפך להיות נפוץ בקרב בתים רבים בישראל, וגם אתם יכולים להצטרך וליהנות מכל היתרונות.

  למעשה, אחד הדברים שמייחדים מאד מדפי גבס, היא העובדה שהם יכולים לבוא במגוון רחב מאד של סגנונות. למעשה, עיצוב מדפי גבס מאפשר לכל אחד לקבל מדפי גבס בעיצוב שונה לחלוטין, שיהיה קשה מאד למצוא במקומות אחרים. בואו נעמוד על כמה מההבדלים בין המדפים השונים, על מנת שבתינו איזה מדף אתם רוצים.

  צפייה במדפי גבס מעוצבים מתוך הפרויקטים
  גלריית קיר גבס לפלזמה גלריית קיר גבס לפלזמה
  גלריית קיר גבס לפלזמה
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  גלריית קרניזים דקורטיביים מגבס
  חיפוי ועיצוב מרתפים בגבס חיפוי ועיצוב מרתפים בגבס
  חיפוי ועיצוב מרתפים בגבס
  תקרות גבס תקרות גבס
  תקרות גבס
  קרניזים דקורטיביים מגבס קרניזים דקורטיביים מגבס
  קרניזים דקורטיביים מגבס
  קרניזים דקורטיביים מגבס קרניזים דקורטיביים מגבס
  קרניזים דקורטיביים מגבס

  הקריטריונים של המדפים

  לבחירה של מדפי גבס כדאי לשים לב לכל מיני קריטריונים שונים. חשוב להבין שאין כאן נכון או לא נכון – הכל תלוי בבחירה האישית שלכם:

  החדר שבו הם ימוקמו

  מדף גבס במטבח, יהיה שונה ממדף גבס אשר יוצב בסלון, ואלו יהיו שונים ממדפים אשר יוצבו בחדר השינה. השימוש בכל אחד מן המדפים הללו הוא שונה לחלוטין, ולכן גם צורת הכללית. מדף במטבח יכול להיות חלק מהארון, בעוד שבסלון הוא יוצב מעל המזנון. כך כבר יצרנו הפרדה ראשונית בין המדפים.

  גודל המדף

  מדפי גבס לא חייבים לבוא בגודל אחיד. למעשה, הם לא חייבים כלל להיראות כמו מדפים. היום יש אנשים רבים שמעוניינים ליצור שולחן מיוחד מאד, שיהיה למעשה עשוי ממדף גדול מאד של גבס שיצא מן הקיר. אז אמנם מדובר במדף – אבל הוא בכלל מתפקד כשולחן. מדפי גבס גם יכולים לתפקד בתור מזנון אשר יוצב מתחת לטלוויזיה בסלון. מנגד, המדפים יכולים להיות גם קטנים וצפופים. שוב – הכל בהתאם ליעוד שבחרתם עבורם.

  הדגשה באמצעות תאורה

  יש אנשים אשר עבורם המדפים הם מרכז הבית. על המדפים הם מציגים יצירות אומנות שונות, תמונות משפחתיות, או כל פריט אחר שבעיניהם הוא חשוב מאד. יש היום אפשרות להתקנה של גופי תאורה קטנים שיאירו סביב המדף. חשוב לציין שאין חובה בהתקנה של תאורה כזו, ועליכם לעשות את השיקול האם הדבר הולם את המדף ואת האובייקט שמונח עליו.

  ראיתם כאן שורה ארוכה של קריטריונים שנועדו לעזור לכם לבחור מדפי גבס עבור הדירה שלכם. אבל איך תדעו איזה מדפי גבס הם הטובים ביותר עבורכם? כאן בדיוק נכנסים בעלי המקצוע של חברת די דקו לתמונה. בעלי המקצוע בתחום לא רק מתקינים עבורכם את המדפים – הם גם עוזרים לכם לבחור את המדף הטוב ביותר לצרכים שלכם.

  הם יעזרו לכם לבחור את סוג המדף, את גודל המדף, ואפילו את הצבע שלו. למותר לציין, שהם ילוו אתכם לכל אורך תהליך ההתקנה, ויעמדו לרשותכם בכל שאלה שתצוץ. כך אתם יכולים להתקין מדפים מגבס בדירה שלכם, לשפר את המראה שלה בצורה משמעותית, ולקבל אווירה נעימה יותר ואיכותית יותר בתוך הבית שלכם.

  לחצו כאן ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר

  שירותים נוספים
  שיכולים לעניין אותך
  דילוג לתוכן