די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  בלוג

  עבודות גבס - בסגנונות מיוחדים ומגוונים
  בין אם אתם מתעניינים בעבודות גבס עבור בית חדש או בעיצוב חדש לבית ותיק, אנו מבטיחים להעניק לכם עיצובים בגבס העומדים בתקן האיכות הגבוה ביותר, כיאה לחברה ותיקה, איכותית ובעלת שם בתחום העיצוב, הבנייה, ותחום עבודות הגבס בישראל.
  עולם ומלואו של עיצובים מרהיבים
  ביצוע עבודות גבס אינה רק בניית קירות ויצירת מדפים פשוטים וטכניים - עיצוב בגבס הוא אמנות ועולם ומלואו של עיצובים מרהיבים לשימושים שונים בכל חלקי הבית, המשרד ובכל חלל שנדרש לו עיצוב. המעצבים שלנו שוקדים על עיצוב בסגנונות מיוחדים ומגוונים כדי להתאים כל עבודת גבס לכל חלל, צורך וסגנון עיצובי. עיצובים בגבס מהווים אלמנט עיצובי מיוחד המשנה את מבנה החלל באופן מוחלט.
  עיצובים בגבס - רעננות מודרנית עם טוויסט
  עיצובים בגבס נכנסים לתמונה כבר בשלב התכנון והעיצוב הראשוני של הבית או החלל - בין אם מדובר בבית חדש שרק נבנה, או בעיצוב מחדש של בית ותיק, ובין אם מדובר במשרד שדורש רענון עיצובי או בחלל שדרוש לו סגנון מיוחד. האפשרויות הרבות הקיימות היום לעיצוב בגבס מכניסות את מעצבי הגבס לתמונת עיצוב הבית (או המשרד) כבר בשלב התכנון הראשוני. אלמנטים מגבס כספריות גבס, מדפים, קירות בעיצובים מיוחדים, מזנונים, תקרות צפות ועוד, לא רק שיכולים להשתלב בעיצוב הבית, אלא שהם יכולים להוביל את הקו העצובי, וזה כבר הבדל גדול. השימושים של עבודות גבס הם רבים ושונים.
  עיצוב גבס עם גימור מושלם
  בכדי לבצע עבודת גבס מקצועית מומלץ שתתבצע על ידי מומחים בתחום עיצוב בגבס, משום שלא מדובר בעבודות טכניות גסות לשם הפרקטיות בלבד, אלא בעבודות עם גימור מושלם ועדין ויכולת שילוב של חומרים רבים נוספים בעיצוב האלמנטים כמו: עץ, זכוכית, מתכת וכדומה.
  דילוג לתוכן