די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  עיצוב פנים באמצעות גבס

  עיצוב פנים באמצעות גבס

  איזה סוגי עבודות גבס מיועדות לצרכי עיצוב פנים? מה חשוב לבדוק כאשר שוכרים קבלן לביצוע עבודות גבס ואיזה סוגי לוחות מיועדים לכל סוג של עבודה בגבס? כל מה שצריך וחשוב לדעת על הליכי עיצוב פנים באמצעות גבס בכתבה שלפניכם.

  עבודות גבס המיועדות לצרכי בנייה ושיפוץ, משמשות בין היתר גם לצרכי עיצוב פנים במקרים בהם נדרשת חלוקה מחדש של חלל הפנים ובמקרים בהם תדרשו לביצוע עבודות גבס חיוניות כגון: התקנת מחיצות גבס לצורך התקנתה של מערכת אוויר, הנמכת תקרות וביצוע עבודות דקורציה לסביבת המגורים באמצעות גבס.

  מה חשוב לדעת על ביצוע עבודות גבס במסגרת הליכי עיצוב פנים?

  ביצועה של כל עבודת גבס במסגרת הליכי שיפוץ, בנייה ו/או עיצוב פנים, מומלץ שתעשה אך ורק על ידי קבלן גבס מנוסה ומקצועי המציג בפניכם ניסיון מעשי ויכולות ביצוע מרשימות בתחום עבודות הגבס השונות הנחוצות לכם, בין אם מדובר בהתקנה של קירות גבס, הנמכת תקרות גבס, הקמת מחיצות גבס לצרכי התקנת מערכת אוויר וכדומה.

  קבלני עבודות גבס עושים שימוש במגוון רחב של לוחות גבס המגיעים בעוביים שונים וצבעים שונים, כאשר צבע הלוחות הוא זה המגדיר את סוג החלל בו מומלץ לעשות שימוש בסוגי הלוחות השונים:

  • לוחות גבס המגיעים בצבע ירוק הינם לוחות עמידים בפני לחות ולכן נהוג לעשות בהם שימוש לצרכי ביצוע עבודות גבס בסביבת חדרי האמבטיה והרחצה
  • לוחות גבס המגיעים בצבע כחול הם לוחות עמידים בפני פגעי מזג האוויר ולכן נהוג לעשות בהם שימוש לצרכי ביצוע עבודות גבס במעטפת החיצונית של המבנה
  • לוחות גבס המגיעים בצע ורוד הינם לוחות המתאפיינים בעמידות גבוהה בפני אש ולכן נהוג לעשות בהם שימוש לצרכי ביצוע עבודות גבס בסביבת המטבח
  • לוחות גבס בצבע לבן הם לוחות המיועדים בעיקר לצרכי ביצוע עבודות דקורציה בגבס וזאת לנוכח העובדה שהם מתאפיינים ביכולת נשיאה גבוהה.

  עבודות גבס במסגרת הליכי עיצוב פנים – כל היתרונות

  השימוש בלוחות גבס (מכל צבע) כחומר גלם עיקרי לצרכי עיצוב פנים, מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות וביניהם: חומר גלם זול יחסית בהשוואה לחומרי גלם אחרים המשמשים לצרכי ביצוע עבודות עיצוב פנים, חומר גלם המאפשר עבודה מהירה יחסית היכולה לקצר לכם באופן משמעותי את עלות העבודה הכוללת, חומר גלם נוח לצביעה דקורטיבית, חיפוי קירות, ריצוף לבית, אריחים מצוירים ויתרונות נוספים.

  עלויות העבודה – מה חשוב לדעת?

  עלותה של עבודת גבס כזו או אחרת במסגרת הליכי שיפוץ פנים, נקבעת בהתאם לסוג העבודה הנחוצה לכם, היקף לוחות הגבס בהם נדרש לעשות שימוש, עובי הלוחות ומספר שעות העבודה הנדרשות לקבלן המבצע על מנת להשלים בצורה הטובה ביותר את העבודה לה הוא נדרש. ברוב המקרים, מומלץ לשכור את שירותיהם של קבלני גבס העוסקים ומתמחים בביצוע עבודות גבס מיוחדות, וזאת על מנת להעניק מימד עיצובי לכל עבודת גבס המתבצעת במסגרת הליכי עיצוב פנים.

  מאמרים נוספים
  צביעת הבית זה לא מה שחשבתם

  כשהיינו סטודנטים ורק עזבנו את הבית היינו קונים מברשת או רולר, פחית צבע, מניחים כמה עיתונים על הריצפה וקדימה לצביעה.

  דילוג לתוכן