די דקו שיפוצים וגבס
די דקו שיפוצים וגבס

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  די דקו אודות

  די דקו עבודות גבס וגמר

  Ddeco - ביצוע עבודות גבס וגמר עבודות גבס הן יצירות אמנות – הן דורשות משאבים, תכנון וחשיבה מראש, התאמה לעיצוב הבית ואהבה גדולה למקצוע. אצלנו בדי דקו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של עיצובים בגבס: עיצובי גבס מיוחדים לחדרי שינה, חדרי אורחים, חדרי ילדים, סלון ומעברים, עיצוב חדרים רטובים כחדרי אמבטיה ומרתפים. אנשי המקצוע שלנו הם אמני עיצוב בגבס שאוהבים את מלאכתם אהבת נפש, ויוצרים עיצובים ברמה הגבוהה ביותר. עבודות גבס איכותיות העומדות בתקני האיכות הגבוהים ביותר! אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי עבודות הגבס שניצור עבורכם תהיה יצירת אומנות אמיתית. התקשרו אלינו ונשמח לעזור - 052-822-2010

  די דקו: בואו להגשים חלום
  אין איש ללא חלום. העולם שלנו עבר שינויים רבים וההתקדמות הטכנולוגית הביאה את סביבתנו לשיאים חדשים, אך למרבה ההפתעה בני האדם נוהגים לחלום את אותם החלומות אשר חלמו תמיד – חלומות על חיים יפים יותר, הכנסה גבוהה, בילויים רבים וכמובן – לגור בבית החלומות, הבית האידיאלי והאולטימטיבי.

  בזמנים אחרים, אם אדם רצה להגשים את חלומו על בית מפואר היה עליו להתעשר, להשיג הכנסה גבוהה יותר – או להמשיך ולחלום. אך כיום, למרבה השמחה, ניתן להביא את הפאר אל בית הלקוח ללא הצורך בהתעשרות מהירה. בעזרת טכנולוגיות מתקדמות ומעצבים מקצועיים מבית חברת די דקו, בתים ודירות עוברים תהפוכה עיצובית וחלומות של רבים הופכים למציאות.

  העיצוב הקלאסי – ארמון מהודר
  העיצוב הקלאסי מתאים לכל מי שאי פעם חלם לגור בארמון: נברשות נוצצות המשתלשלות מהתקרה, עמודים מעוצבים, כרכובים מפוארים ועיצובים מהודרים מגבס בתכנון ועיצוב מיוחד - והסלון הפך לאולם נשפים מלכותי ומפואר. ריצוף עשיר או פרקט איכותי ומבריק המהווה הגנה נפלאה מפגעי החום והקור לאורך העונות כהשלמה – והרצפה מזמינה אתכם לרקוד ריקוד וואלס לעת ערב. ניצול נכון של השטח בחדר השינה ובמטבח – והמרחב שנוצר מגביר את הנוחות ומאדיר את העיצוב המלכותי.

  עיצוב מודרני: מרחבים פתוחים, קווים נקיים.
  העיצוב המודרני הוא עיצוב שמעניק תחושה של מרחב ויוקרה, עם דגש על מינימליזם – כמה שפחות, כך טוב יותר. אין עומס של חפצים בבית, הרצפה נותרת נקייה והרהיטים הקיימים משולבים האחד בשני באופן הרמוני, עם ניצול מרבי של החלל העומד לרשות המעצב ומשחקי קווים, אור וצל אשר מדגישים את אורכו או את רוחבו של החלל, לפי הצורך.
  העיצוב המודרני מספק מראה יוקרתי, נוח ונעים למגורים המשדר תחושה של חלל רב מהקיים. עיצוב זה מתאים אף לדירות קטנות, בהן יש צורך לנצל את המרחב באופן היעיל ביותר.

  עיצוב אקלקטי – ארמון בסלון, משחקייה בחדר הילדים.
  חשוב שכל המשפחה תהיה מרוצה. חברת די דקו מספקת פתרונות גם לשילוב חלומותיהם של כמה מדיירי הבית יחד ומציעה עיצוב משולב - העיצוב האקלקטי. העיצוב האקלקטי הוא עיצוב המשלב כמה סגנונות עיצוביים תחת קורת גג אחת, כאשר העיצובים יכולים להשתנות לפי טעמם ורצונם של בעלי הבית. עיצוב אקלקטי לדוגמא יהיה, למשל, עיצוב מלכותי ומפואר בסלון, חדר מאויר עם ציורי אגדות בחדר הילדים ומרתף בקווים נקיים ומודרניים.

  די דקו – מהתכנון ועד לביצוע.
  חברת די דקו מתמחה בעיצוב הבית: החל מהתכנון, ניצול החלל, הסתרת חוטי החשמל והכנסתם לתוך פנים הקירות ועיצוב התאורה, ועד לעבודות צביעה וגבס עם גימור איכותי אשר ישנו את פני ביתכם מקצה לקצה. אנשי המקצוע של חברת די דקו יכולים להפוך את ביתכם הנוכחי לבית החלומות שלכם, שעתה – נמצא בהישג ידכם.

  לחצו כאן ליצירת קשר וקבלת הצעת מחיר / אנחנו בדי דקו מציגים בפניכם שיפוצים כלליים שתמיד חלמתם עליו. ליצירת קשר לחץ כאן!

  כל פתרונות השיפוץ תחת קורת גג אחת
  אפשרות פריסה עד 60 תשלומים!
  תכנון ועיצוב עבודות גבס
  פגישת ייעוץ ראשונית חינם
  העיצוב הקלאסי – ארמון מהודר
  העיצוב הקלאסי מתאים לכל מי שאי פעם חלם לגור בארמון: נברשות נוצצות המשתלשלות מהתקרה, עמודים מעוצבים, כרכובים מפוארים ועיצובים מהודרים מגבס בתכנון ועיצוב מיוחד – והסלון הפך לאולם נשפים מלכותי ומפואר. ריצוף עשיר או פרקט איכותי ומבריק המהווה הגנה נפלאה מפגעי החום והקור לאורך העונות כהשלמה – והרצפה מזמינה אתכם לרקוד ריקוד וואלס לעת ערב. ניצול נכון של השטח בחדר השינה ובמטבח – והמרחב שנוצר מגביר את הנוחות ומאדיר את העיצוב המלכותי
  עיצוב מודרני: מרחבים פתוחים, קווים נקיים.
  חשוב שכל המשפחה תהיה מרוצה. חברת די דקו מספקת פתרונות גם לשילוב חלומותיהם של כמה מדיירי הבית יחד ומציעה עיצוב משולב – העיצוב האקלקטי. העיצוב האקלקטי הוא עיצוב המשלב כמה סגנונות עיצוביים תחת קורת גג אחת, כאשר העיצובים יכולים להשתנות לפי טעמם ורצונם של בעלי הבית. עיצוב אקלקטי לדוגמא יהיה, למשל, עיצוב מלכותי ומפואר בסלון, חדר מאויר עם ציורי אגדות בחדר הילדים ומרתף בקווים נקיים ומודרניים.
  די דקו – מהתכנון ועד לביצוע.
  חברת די דקו מתמחה בעיצוב הבית: החל מהתכנון, ניצול החלל, הסתרת חוטי החשמל והכנסתם לתוך פנים הקירות ועיצוב התאורה, ועד לעבודות צביעה וגבס עם גימור איכותי אשר ישנו את פני ביתכם מקצה לקצה. אנשי המקצוע של חברת די דקו יכולים להפוך את ביתכם הנוכחי לבית החלומות שלכם, שעתה – נמצא בהישג ידכם.
  דילוג לתוכן