עיצוב בגבס בשילוב תאורה

עיצוב בגבס משולב עם תאורה מושלמת

עד לא מזמן כאשר רצינו להזיז גופי תאורה ממקום למקום היינו צריכים לחצוב בקירות, להזיז את התאורה, לסתום את החורים ולצבוע מחדש. משמע הדבר כי על מנת לעצב את התאורה מחדש היה הצורך לפתוח במסכת שיפוצים שלמה אשר לעיתים לא התאפשרה מבחינה כלכלית. עיצוב בגבס הופך את מה שנראה עד עכשיו כבלתי אפשרי או מטריד לקל ונוח ומביא לתוצאות מדהימות אשר משפיעות על עיצוב הבית כולו.

בנייה בגבס – הזדמנות מצוינת לעיצוב התאורה

באמצעות הגבס ניתן לבצע חיפוי של קירות ולבנות אלמנטים שונים לעיצוב הבית. עיצוב בגבס מאפשר לכם לשנות אחת ולתמיד את מבנה התאורה בבית מבלי לשבור קירות, מבלי להזיז נקודות חשמל ממקום למקום ותוך כדי אף לעצב את ביתכם כפי שתמיד חלמתם. הסוד טמון במרווחים הנוצרים בין הגבס לקירות בתוכם ניתן להעביר את חוטי החשמל מן השקעים המקוריים שלהם וליצור הזדמנויות חדשות להתקנת גופי תאורה במיקום ובכמות שתרצו. כל חיפוי או כל אלמנט שתבנו מגבס יוכל כעת לכלול גם תאורה עם בקרת שליטה מתקדמת לנוחיותכם.

עיצוב בגבס בשילוב תאורה

כיצד עושים זאת נכון?

ראשית כל יש לבחור קבלן גבס אשר פועל לפי תוכנית ברורה ויודע בדיוק היכן יש צורך להעביר חוטי חשמל וליצור פתחים בלוחות הגבס לטובת צרכי התאורה. קבלן הגבס יודע בדיוק איזה לוח צריך על מנת לעמוד בעומס חום המנורות.

בעזרת בנייה מגבס ניתן להגשים חלומות והנה כמה מהם לפניכם:

הזזת נברשות תאורה –

חולמים על מנורת תלויה אשר מאירה את פינת האוכל? מעוניינים להגדיל את מספר נברשות התאורה בסלון? רוצים שאת הנברשות יעטרו קישוטים גותיים? בעזרת עיצוב בגבס תוכלו לתכנן מיקום חדש לכל גוף תאורה בבית.
ספוטים –

בתוך מזנונים משולבי גבס וזכוכית, על הקירות, התקרות, הפנלים והפרופילים שבחרתם – גופי תאורה קטנים, חזקים, צבעוניים ומעוצבים אלו יכולים כעת להאיר את ביתכם באור אחר לגמרי בדרך שלא חשבתם כאפשרית. כעת תוכלו סוף סוף להאיר רק חלקים מסוימים במטבח ובסלון ולא להאיר את הבית כולו.

חברת די דקו עיצובים בגבס – תתכנן יחד אתכם עיצובי גבס מדהימים שישתלבו בצורה מושלמת עם כל גופי התאורה בבית.

אקסטרה פתרונות אינטרנט
1
×
שלום,
במה אפשר לעזור?