עבודות גבס למטבח

המטבח נחשב בשנים האחרונות לאחד החדרים היותר ייצוגיים בבית, ומשמש כחלל אירוח לכל דבר. מגמת ה"אופן ספייס" השולטת כיום בשוק ובהשראתה מעוצבים החללים הציבוריים בבית כחדר אחד גדול, הפכה את המטבח לחלק אינטגרלי מהסלון – כשבמרבית המקרים עיצוב מטבחים קסומים "מדבר" עם עיצוב הסלון ומושפע ממנו.

לקבלת הצעה לעבודות גבס לחצו כאן!

 

תקרת גבס במטבח

 

מחיצת גבס למטבח – פתרון עיצובי להסתרת אזורים בעייתיים

בשנים האחרונות מעמדו העיצובי של המטבח השתפר פלאים, אך "מטבח נשאר מטבח" – והוא מכיל סירים מלוכלכים, קליפות ופסולת, סכו"ם בכיור ושאריות מזון, ובדרך כלל על בסיס יום יומי. למען המראה המושלם של הבית כולנו מתאמצים לשמור על שיש למטבח מבריק, אך בפועל – המטבח עשוי להיות ייצוגי פחות במשך חלק ניכר משעות היממה, בפרט אם בבית מתגוררים מבוגרים ומתבגרים בעלי סדר יום שונה זה מזה, המחממים את ארוחת הצהריים שלהם או מנשנשים בשעות שונות. ובינינו, עוד לא נמצאו בני העשרה שלא ישאירו עקבות של לכלוך אחרי שפינקו את עצמם בטוסט או בגלידה טובה.

העובדה שהמטבח מעוצב כחלק מחלל פתוח ובולט לעין כל עשויה להוות קונפליקט שהפתרון שלו הינו קל, ובעל עיצוב מיוחד. התקנת מחיצת גבס דקורטיבית נמוכה, המסתירה מאין רואים את האזורים הבעייתיים כמו הכיורים, משטחי הכנת המזון ומשטחי האכילה, ומותירה את האזורים הייצוגיים והמרשימים כמו הארונות, התאורה ומדפי הנוי גלויים, הינה הפתרון האידיאלי למטבח מושלם ומרשים בכל שעה.

נשמח לעזור בכל שאלה – פנו אלינו באמצעות הטופס, או חייגו: 052-8222010

מטבח כפרי בשילוב גבס

יופי של מטבח

ההתייחסות למטבח כאל חדר בעל משמעות עיצובית ונוכחות בזכות עצמו, שינתה את מגמת העיצוב שלו. אם עד לא מזמן הפונקציה העיקרית בעיצוב המטבח הייתה מידת הנוחות שלו, הרי שכיום, המשקל שניתן ליופי בעיצוב המטבח, חשוב לא פחות. עם הזמן הולכים המטבחים ונעשים יפים ומעוצבים יותר. ניתן למצוא כיום עיצוב מטבחים קסומים, בסגנון כפרי או בסגנון היי טק מודרני בהם משולבים תאורה מסוגננת, מדפי גבס מעוצבים להצבת כלי נוי, איים מרשימים המוצבים במרכז המטבח, משחקי צבע מרשימים ועוד. שימוש בגבס לעיצוב מטבחים מתקדמים נחשב לפופולרי ביותר, וזאת הודות למעלותיו הרבות. הגבס הינו חומר גמיש במיוחד בו ניתן לעצב כל מה שיעלה על הדעת, הוא משתלב היטב עם עץ ועם תאורה, וחשוב לא פחות – עיצוב בגבס הופך כל מטבח פשוט לחגיגה של ממש.

לחצו כעת למידע מקצועי על חידושים בתחום המטבחים לשנת 2018

עיצובי גבס למטבח ב"די דקו"

אצלנו בדי דקו, מחכים לכם אנשי מקצוע עבור עבודות גבס מהראשונים בתחום, המציעים שירות מקצועי בעל מוניטין בין לאומי, ניסיון רב, הקשבה אמיתית לצורכי הלקוח ושיתוף פעולה פורה.
לקבלת תוצאות מרהיבות שיותירו את כל אורחיכם פעורי פה – פנו אלינו באמצעות הטופס באתר, או חייגו: 052-8222010

אקסטרה פתרונות אינטרנט
1
×
שלום,
במה אפשר לעזור?