מחירון עבודות גבס

כך בנוי מחירון לעבודות גבס

עבודות גבס יכולות לשנות לחלוטין את המראה של הבית. עלותן של העבודות אינה גבוהה, הגבס עמיד בפני נזקי מזג האוויר והוא משרת את הלקוחות לאורך שנים רבות.

לקבלת הצעה לעבודות גבס לחצו כאן

משתלם מאוד לשפץ את הבית או לבנות תוספות ייחודיות בעזרת עבודות גבס. יחד עם זאת, על מנת ליהנות מתוצאה מרשימה מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב יש להבין כיצד בנוי המחירון הסטנדרטי של עבודות גבס. חשוב גם להתייעץ עם אנשי מקצוע ולקבל הצעת מחיר ספציפית.
התקשרו אלינו ונשמח לעזור – 052-8222010

הפרמטרים המרכזיים של מחירון עבודות גבס

כל מחירון ללא יוצא מן הכלל תלוי במספר פרמטרים קבועים יחסית. ראשית, הפרמטר הראשון הוא מחיר הבסיס של העבודה ללא מע"מ. אל המחיר הזה יש להוסיף את מס הערך המוסף, אשר עומד נכון לחודש ספטמבר 2013 על 18%. למרות שנראה כי מדובר במידע אלמנטרי, לקוחות רבים אינם לוקחים בחשבון את המע"מ ולכן מופתעים לגלות מחיר גבוה יותר עם סיום העבודה.

מחירון לעבודות גבס

 

שנית, העלות אשר מופיעה במחירון כוללת את המחיר למטר מרובע כולל חומר. גם כאן יש לבדוק כל מקרה לגופו ולוודא כי החומרים אכן כלולים במחיר, אך באופן כללי נהוג לתמחר את כל סוגי העבודות בצורה כזו. ניתן לברר אפשרות לעבודה בלבד ולרכישה של חומרים באופן עצמאי, אולם ברוב המקרים אפשרות זו תהיה פחות משתלמת.

שלישית, ככל שהעבודה גדולה יותר כך יורד המחיר למטר גבס. זהו עיקרון התקף בהצעות מחיר גבס, במחירים לעיצוב גבס ובכל מחירי הגבס האחרים.
מחירים לעבודות גבס שונות

הפרמטרים הקבועים הם הבסיס של מחירון עבודות ולאחר מכן ניתן לבדוק עלות ספציפית של כל עבודה.

הדרך הנכונה להחליט על עבודה משתלמת במחיר הוגן היא להשוות בין הצעות שונות, להתייעץ עם גורמים המתמחים בנושא ולגבש סדר עדיפויות.
התקשרו אלינו ליעוץ ולקבלת הצעת מחיר ונשמח לעזור – 052-8222010

אקסטרה פתרונות אינטרנט
1
×
שלום,
במה אפשר לעזור?