דקורציה בגבס

משדרגים את הבית עם דקורציה בגבס

עיצוב פנים דורש יצירתיות, שימוש בחומרי גלם נבחרים ובעיקר מחשבה מחוץ לקופסא. את כל התנאים הללו ניתן להשיג בקלות בעזרת עבודות דקורציה בגבס. היתרונות של עבודות גבס הם עלות נמוכה, עמידות לזמן ארוך ואפשרות להשתלב בכל מרחב פנימי או חיצוני.

לקבלת הצעה לעבודות גבס לחצו כאן

 

ברשימת עבודות הגבס הדקורטיביות ניתן למצוא ספקטרום רחב של אפשרויות עיצוב. הגבס מתאים ללקוחות פרטיים ועסקיים, יעיל לעיצוב של בתי מלון או מוסדות ציבור וזוכה להצלחה בכל רחבי העולם. דקורציה בגבס משדרגת את הבית באופן משמעותי וזאת בין היתר בזכות עבודות אמנותיות.

התקשרו אלינו ונשמח לעזור – 052-8222010

חוקים בעיצוב עם גבס דקורטיבי

הגבס הוא חומר גלם קל לעיבוד. מבחינה דקורטיבית, המשמעות היא שבאמצעות גבס ניתן להגשים גם את החלומות הכמוסים ביותר של בעלי הבית. בניית קירות גבס כולל הכנה לצבע ובידוד לדוגמא היא עבודה המסתיימת תוך ימים ספורים בלבד. ניתן לבצע אותה במהלך שיפוץ, או לפני כניסה לדירה חדשה. עבודה כזו תעלה את הערך של הנכס ותשפר את איכות החיים. דוגמא נוספת ניתן לראות בעבודה כמו חיפוי קיר גבס בהדבקה: העלות של העבודה מינימאלית, התוצאות מפתיעות ואנשי מקצוע האמונים על המשימה יכולים למלא במדויק את הצרכים של מעצבי פנים.

חדר שינה מעוצב בגבס וצביעה דקורטיבית

גבס דקורטיבי בא לידי ביטוי בסנכרון מול אלמנטים אחרים בעיצוב הכללי. תקרת גבס דקורטיבית משלימה גופי תאורה, עבודות גבס מגדילים את החלל הפנימי ופתרונות גבס מתקדמים מרחיבים את המקום סביב רהיטים. מי שמעדיף לשחזר מראות נוסטלגיים וקלאסיים יכול למצוא את מבוקשו בעבודות גבס דקורטיביות חדשות, מבלי לפרוץ את מסגרת התקציב או לשאת בעלויות נוספות.

כיצד מנצלים את הפוטנציאל של דקורציה בגבס?

לקוחות המעוניינים ליהנות מדקורציה בגבס חייבים לקחת בחשבון מספר שיקולים. ראשית, עליהם לבחור ספק המתמחה בעבודות מן הסוג הזה. כדאי לפנות אל קבלן גבס עם מיומנות וניסיון רב בתחום, כדי שההוצאה תהיה משתלמת ומהירה. שנית, מומלץ לצפות בדוגמאות של גבס דקורטיבי ולהתרשם ממגמות חדשות בעולם העיצוב, כדי שתוכלו לגלות טווח רחב של אפשרויות דקורציה מקוריות ולגבש טעם אישי וייחודי.

הגבס משנה לחלוטין את היחס אל עיצוב הבית ועושה זאת בהצלחה יתרה. לקבלת הצעת מחיר משתלמת וליעוץ אישי,
התקשרו אלינו – 052-8222010

בין השירותים המוצעים על ידינו תוכלו למצוא בניה של נישת גבס, הנמכות תקרה, קרניזים דקורטיביים, קירות גבס למסכי פלזמה ועוד.

אקסטרה פתרונות אינטרנט
1
×
שלום,
במה אפשר לעזור?